2023-03-17

W tegorocznej edycji rankingu Instytucja Roku PKO Bank Polski zdobył nagrody aż w 8 kategoriach.

W rankingu organizowanym przez portal Mojebankowanie.pl nagrodzone zostały między innymi nasza bankowość internetowa i aplikacja mobilna, która skończyła właśnie 10 lat.

Aplikacja IKO została wyróżniona w kategorii Najlepsza aplikacja mobilna na podstawie oferowanych funkcji, m.in. weryfikacji tożsamości dzwoniącego pracownika PKO Banku Polskiego - jednego z pierwszych takich rozwiązań na rynku, czy usługi z zakresu płatności odroczonych „PKO Płacę później” - pierwszej takiej usługi wprowadzonej samodzielnie przez bank w Polsce. Dodatkowo pod uwagę brane były także opinie użytkowników.

W kategorii Najlepsza bankowość internetowa zostały docenione również liczne funkcje serwisu internetowego iPKO, które ułatwiają zarządzanie finansami milionom klientów. 

PKO Bank Polski został też nagrodzony w kategoriach:

  • Najlepsza obsługa w placówce
  • Najlepsza bankowość osobista
  • Najlepsza bankowość prywatna
  • Najlepszy bank dla firm
  • Najlepszy zdalny proces otwarcia konta
  • Najlepszy proces otwarcia konta w placówce

23 placówki PKO Banku Polskiego otrzymały indywidualne wyróżnienia i tytuł Najlepszej placówki bankowej w Polsce.

Instytucja Roku to największy na rynku, a zarazem najbardziej kompleksowy projekt skupiony na jakości obsługi klienta w sektorze bankowym. Celem projektu jest ciągłe podnoszenie standardów jakości obsługi, a zarazem sprostanie stale rosnącym i zmieniającym się oczekiwaniom klientów. Więcej na stronie organizatora konkursu www.instytucjaroku.pl