2024-03-25

Aż 2 nasze usługi dostępne w aplikacji IKO i serwisie iPKO zostały nagrodzone w kategorii wzmacniania pozycji klienta.

  • PKO Płacę później i Platforma usług dodatkowych (w ramach której udostępniamy Usługi i zakupy w aplikacji IKO i serwisie iPKO) zostały nagrodzone w międzynarodowym konkursie Celent Model Bank 2024 w kategorii wzmacniania pozycji klienta („Empowering the Customer”)
  • Jury doceniło nasze wysiłki, dzięki którym nasi klienci zyskują większą elastyczność i możliwość korzystania z wielu usług w jednym miejscu

Korzystasz już z rozwiązań docenianych na świecie?

  • W Usługach i zakupach znajdziesz i wygodnie opłacisz usługi przydatne na każdą okazję – sprawdź
  • Z PKO Płacę później możesz robić zakupy i spłacać je w ciągu 30 dni bez dodatkowych opłat – dowiedz się więcej

Celent to międzynarodowa firma, która zajmuje się badaniami i doradztwem w obszarze usług finansowych. Program nagród Celent wyróżnia instytucje finansowe jako „wzorcowe banki” za ich wybitne inicjatywy technologiczne. Projekty ujęte w rankingu wyróżniają się odnoszonymi korzyściami biznesowymi, innowacyjnością i doskonałością technologiczną lub wdrożeniową.

Przypominamy, że aplikacja IKO otrzymała niedawno kolejną nagrodę w Mobile Trends Awards w głosowaniu internautów – już piąty raz z rzędu! Mobile Trends Awards to nagrody przyznawane firmom, które z sukcesem wykorzystują mobilne technologie w swoich projektach. Organizatorem Mobile Trends Awards jest ESCOLA S.A.

Aktywacja usługi PKO Płacę później zależy od oceny zdolności kredytowej. Usługa działa przy płatnościach w ramach Płacę z iPKO i BLIKA (dot. tylko płatności BLIK z użyciem kodu). Minimalna kwota transakcji to 50 zł. Transakcja, której nie spłacisz po 30 dniach staje się tzw. zadłużeniem przeterminowanym. Od zadłużenia przeterminowanego naliczamy i pobieramy odsetki ustawowe za opóźnienie w wysokości sumy stopy referencyjnej NBP i 5,5 p.p.

Więcej informacji o limicie płatniczym PKO Płacę później, w tym regulamin, znajdziesz na stronie: pkobp.pl/pko-place-pozniej.

Serwis iPKO oraz aplikacja IKO to usługi bankowości elektronicznej.  Usługi dostępne w ramach Platformy usług dodatkowych są dostarczane za pośrednictwem PKO Finat sp. z o.o.