Nowe iPKO biznes

Sprawdź jak zmienił sie nasz serwis transakcyjny

iPKO biznes mobile

iPKO biznes mobile to możliwość skorzystania z funkcjonalności systemu iPKO biznes za pośrednictwem telefonu komórkowego.

iPKO biznes
na BlackBerry

iPKO biznes na BlackBerry to aplikacja iPKO biznes mobile samodzielnie pobierana i instalowania przez Użytkownika na urządzeniu BlackBerry.

Certyfikat
zgodności iPKO biznes

Jako pierwsza certyfikat dostała firma Asseco Business Solutions S.A. za zgodność systemu Asseco Softlab ERP z systemem bankowości internetowej iPKO biznes.

iPKO biznes off-line

iPKO biznes off-line to usługa polegająca na udostępnieniu możliwości przygotowania zbiorczych dyspozycji płatniczych (przelewów) na elektronicznym nośniku informacji.

Certyfikat ISO 9001:2015

Certyfikowany System Zarządzania Jakością obejmuje Wsparcie Klientów instytucjonalnych i samorządowych w zakresie obsługi systemów bankowości elektronicznej PKO Banku Polskiego.

Bezpieczne logowanie

Zapoznaj się z podstawowymi zasadami bezpiecznego korzystania z bankowości elektronicznej.

iPKO biznes

Nowoczesny i przyjazny w obsłudze system bankowości internetowej zaprojektowany z myślą o klientach korporacyjnych.

Trade Service

Moduł iPKO biznes  służący do elektronicznej obsługi produktów finansowania handlu (akredytywa, gwarancja bankowa, inkaso dokumentowe).

Ustawienia przeglądarki

Zaleca się stosowanie najnowszych wersji przeglądarek: Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Internet Explorer oraz przeprowadzanie ich okresowych aktualizacji.

Uwaga na nowe zagrożenia w sieci!

W internecie pojawiają się kolejne wersje złośliwego oprogramowania, które - zainstalowane na komputerze użytkownika logującego się do serwisu internetowego PKO Banku Polskiego - może zostać wykorzystane przez przestępców do realizacji nieuprawnionych transakcji z rachunków klientów banku.

Bezpieczne przelewanie

Przeczytaj na co zwrócić szczególną uwagę wykonując przelew za pośrednictwem bankowości elektronicznej.