Otwórz konto na selfie

 

Nowość! Teraz możesz otworzyć konto na selfie – wystarczy telefon z aplikacją mobilną IKO↗

Otwórz konto na selfie

 1. Pobierz i uruchom aplikację IKO, a następnie wybierz opcję „Zostań klientem – otwórz konto” oraz „Otwarcie konta online”.

  Pobierz IKO
 1. Wybierz rodzaj konta i kartę płatniczą, podaj dane kontaktowe oraz udziel odpowiednie zgody.
 1. Zrób zdjęcia swojego dowodu osobistego i twarzy, sprawdź poprawność danych, wskaż adres zamieszkania, zaakceptuj oświadczenia i złóż wniosek. Podpisz umowę online i korzystaj ze swojego konta! Niektóre funkcje np. e-Urząd będą wymagały dodatkowego potwierdzenia tożsamości w oddziale.

  Więcej

 

 

 

Polecane konta

PKO KONTO ZA ZERO dla osób powyżej 18 roku życia

 • 0 zł za prowadzenie konta osobistego
 • 0 zł za kartę debetową - wystarczy, że wykonasz 5 transakcji bezgotówkowych (z wyjątkiem przelewów) kartą lub BLIK-iem w okresie rozliczeniowym karty1
 • 0 zł za wypłaty w PLN BLIK-iem ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów za granicą2

Otwórz konto

Więcej o koncie

PKO KONTO DLA MŁODYCH dla osób w wieku 18-26 lat

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę do konta, jeżeli dokonasz min. 5 płatności kartą rozliczonych w okresie, za który pobierana jest miesięczna opłata za kartę, w przeciwnym razie maksymalnie 5 zł za m-c w zależności od liczby transakcji
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie3
 • 0 zł za krajowe przelewy przez internet i aplikację mobilną IKO

Otwórz konto

Więcej o koncie

 

1 W przeciwnym razie opłata wyniesie 10 zł miesięcznie. Zwrot towaru lub anulowanie operacji zmniejsza liczbę bezgotówkowych transakcji płatniczych w okresie rozliczeniowym karty, w którym nastąpił zwrot albo anulowanie bezgotówkowej transakcji płatniczej.

2 Za wypłaty gotówki w walutach obcych z bankomatów ich operatorzy mogą pobierać opłaty. Dodatkowo gdy nie skorzystano z funkcji wielowalutowej karty, wypłaty gotówki w walutach obcych, w tym transgraniczne transakcje płatnicze przy użyciu karty debetowej dla płatności gotówkowych, wiążą się z pobraniem prowizji za przewalutowanie. Zasady przewalutowania operacji zawierają Ogólne warunki prowadzenia rachunków bankowych i świadczenia usług dla Klientów indywidualnych przez PKO Bank Polski SA. Wysokość prowizji za przewalutowanie transakcji dostępna jest w Taryfie prowizji i opłat.

3 Za wypłaty gotówki w walutach obcych operatorzy bankomatów mogą pobierać opłaty.