Dowiedz się więcej

OC z Zieloną kartą

Auto Casco

Car Assistance

NNW kierowcy i pasażerów

Szybkie zgłoszenie szkody

Wypadek i co dalej – szybka instrukcja

Sprzedajesz lub wyrejestrowujesz auto? Odbierz zwrot składki

Odświeżasz OC z Bankiem? Sprawdź, jak zrezygnować z umowy z poprzednim ubezpieczycielem

Ubezpieczenia komunikacyjne zawierane w PKO Banku Polskim obejmują samochody o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t, zarejestrowane na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Szczegółowe informacje na temat warunków umów ubezpieczeń komunikacyjnych, w tym o ograniczeniach i wyłączeniach odpowiedzialności, a także czasie trwania umowy oraz zakresie terytorialnym znajdują się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia poszczególnych produktów oraz w Ustawie o ubezpieczeniach obowiązkowych, UFG i PBUK, dostępnych w zakładce poniżej oraz w wybranych oddziałach i agencjach Banku.

Zakup ubezpieczenia wiąże się z obowiązkiem zapłaty składki ubezpieczeniowej. Wysokość składki ubezpieczeniowej obliczana jest według taryfy obowiązującej w dniu zawarcia umowy ubezpieczenia, indywidualnie dla każdego Ubezpieczającego.

Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

 

Przed zawarciem umowy sprawdź, do kogo skierowany jest produkt i zapoznaj się z dokumentacją ubezpieczeniową, w tym z dokumentem informacyjnym o produkcie ubezpieczeniowym wraz z materiałem uzupełniającym informacje wynikające z Rekomendacji U (DZIPU) oraz Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia (OWU) zawierającymi opis zakresu poszczególnych ubezpieczeń, wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

Dokumenty znajdziesz poniżej:

 

Pokaż pliki do pobrania