Więcej z PKO Kontem za Zero

Dowiedz się więcej

Konto walutowe
Jak zarejestrować przelew walutowy, aby skorzystać z promocji przelewu walutowego za 0zł?

Karta z funkcją wielowalutową.

Karta wielowalutowa do konta osobistego w PLN pozwala wypłacać gotówkę oraz płacić w kraju i za granicą także przez internet, bez prowizji za przewalutowanie*.

• Każda wydana karta jest wyposażona w funkcję wielowalutową umożliwiającą podpięcie konta walutowego
• Jedna karta do 8 kont, w tym PLN i 7 walutowych EUR, GBP, USD, CHF, DKK, NOK i SEK
• Brak opłat za wydanie karty

Więcej

*Warunki, jakie należy spełnić, żeby nie doszło do przewalutowania: 1. Operacja musi być realizowana w walucie EUR, GBP, USD, CHF, DKK, NOK lub SEK. 2. Bank prowadzi dla Klienta rachunek w walucie operacji (jednej z wyżej wymienionych), który jest podpięty do karty w chwili realizacji operacji, 3. Na rachunku walutowym muszą się znajdować środki wystarczające do dokonania operacji. 4. Klient nie skorzysta z usługi DCC (Dynamiczne Przeliczanie Walut) dostępnej w niektórych bankomatach albo terminalach płatniczych.

Kantor internetowy

Potrzebujesz szybko zakupić walutę na wyjazd, zapłacić za zakupy w internetowe, kupić walutę pod spłatę kredytu lub wymienić otrzymane wynagrodzenie na złotówki, skorzystaj z kantoru internetowego w serwisie internetowym iPKO lub w aplikacji mobilnej IKO, który oferuje:

Szybki, wygodny zakup i sprzedaż 7 walut (EUR, USD, GBP, CHF, DKK, NOK oraz SEK ) po atrakcyjnym kursie
0 zł prowizji za wykonanie transakcji
• Dostęp 24 godziny na dobęprzez 7 dni w tygodniu
• Natychmiastowy dostęp do pieniędzy na koncie walutowych po wykonaniu transakcji z dodatkową możliwością wypłaty jej w wybranym Oddziale PKO Banku Polskiego
•  Możliwość ustawienia powiadomień o preferowanym kursie (SMS / push w aplikacji IKO), a kupić/sprzedać walutę na oczekiwanych warunkach.

Aktywowanie kantoru prosty i szybki proces, który dostępny jest w serwisie internetowym iPKO lub w aplikacji mobilnej IKO.

Aktywuj kantor w iPKO

Przelewy w walucie

Jeśli dokonujesz przelewów w walucie lub spłacasz kredyt walutowy mamy dla Ciebie specjalną ofertę promocyjną.

0 zł za przelewy zagraniczne/walutowe* w EUR GBP, USD, CHF, DKK, NOK, SEK zlecone za pośrednictwem serwisu internetowego iPKO oraz w aplikacji mobilnej IKO
• Warunkiem skorzystania z promocji jest wykonanie min. 1 transakcji walutowej w kantorze internetowym w serwisie internetowym iPKO lub w aplikacji mobilnej IKO. Promocja obowiązuję do 31.12.2018 r. oraz
• Przelew walutowy musi być zlecony z konta walutowego w tej samej walucie, w której prowadzone jest konto walutowe w Banku, np. przelew walutowy w EUR, aby był objęty promocją musi być zlecony i wykonany z konta walutowego w EUR.

Więcej