Miejsce pracy:Warszawa
Jednostka:Departament Finansowania Klientów Indywidualnych
Komórka:Zespół Zarządzania Produktem
Nr ref.:CEN/175/05/2017
Termin zgłoszeń:30 września 2017

Główne zadania:
• przygotowywanie analiz i informacji zarządczej związanych z rentownością i sprzedażą kredytów i pożyczek gotówkowych oraz produktów powiązanych
• analiza efektywności działania kanałów dystrybucji i rekomendowanie zmian
• opracowywanie strategii i taktyk optymalizacji przychodów produktów
• monitorowanie rentowności kredytów i pożyczek gotówkowych
• analiza oferty i procesu sprzedaży, wyników, dochodowości oraz atrakcyjności rynkowej zarządzanych produktów i na tej podstawie rekomendowanie zmian w tym:
• współpraca z jednostkami banku w zakresie pozyskiwania niezbędnych danych do sporządzania raportów
• bieżącej analizie dochodowości i rentowności
• sporządzaniu raportów, analiz i prezentacji
• współpraca z komórkami organizacyjnymi Banku w zakresie identyfikacji potrzeb klientów indywidualnych i podejmowaniu działań wspierających realizację celów finansowych w zakresie rozwoju oferty produktowej
• udział w przygotowaniu planu finansowego
• udział w przygotowaniu strategii produktowych i sprzedażowych produktów

Oczekujemy:
• wykształcenia wyższego
• min 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• wiedzy popartej doświadczeniem z zakresu zarządzania ceną/ produktem
• znajomości obszaru produktów kredytowych
• umiejętności tworzenia business planów i business casów
• wysokiego poziomu zdolności analitycznych, łączenia faktów
• umiejętności agregowania i łączenia danych z różnych źródeł i systemów
• znajomości MS Office (Access, Excel, Power Point) VBA, umiejętności pozyskiwania danych (SQL)
• znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
• umowę o pracę
• możliwość współpracy z liderami branży
• atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
• konkurencyjne wynagrodzenie
• profesjonalny system szkoleń