Miejsce pracy: Warszawa
Jednostka: Centrum Administracji
Komórka: Zespół Inwestycji, Projektów i Remontów
Nr ref.: CEN/319/04/2014
Termin zgłoszeń: 09 maja 2014

Główne zadania:

  • planowanie, organizowanie, nadzór i kontrolę nad prawidłową i terminową realizacją zadań Sekcji,
  • monitorowanie zadań przypisanych podległym pracownikom, w tym wyznaczanie celów
    oraz priorytetów,
  • wskazywanie najkorzystniejszych rozwiązań i ścieżek postępowania w zakresie zarządzania projektami,
  • nadzorowanie działań prowadzonych przez Kierowników Technicznych oraz raportowanie w tym zakresie,
  • monitorowanie projektów pod względem terminowości i zgodności realizacji z przyjętymi założeniami rzeczowo-finansowymi,
  • kompletowanie dokumentacji dotyczącej realizacji projektów,
  • identyfikowanie zagrożeń dotyczących realizacji projektów,
  • wykonywanie właściwych czynności w udostępnionych aplikacjach systemu informatycznego Banku zgodnie z poziomem uprawnień i zakresem wykonywanej pracy,
  • opracowywanie zbiorczych raportów i prezentacji z realizacji zadań projektowych.

Oczekujemy:

  • praktycznej wiedzy z zakresu zarządzania projektami,
  • wykształcenia wyższego (preferowane ekonomiczne),
  • minimum 3 letniego doświadczenia w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • doświadczenia w zakresie zarządzania ryzykiem, planowania i zarządzania projektami,
  • umiejętności sporządzania analiz i raportów,
  • samodzielności w działaniu, umiejętności ustalania priorytetów, planowania i organizacji pracy pod silną presją czasu,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office.