Miejsce pracy: Warszawa
Jednostka: Departament Inicjatyw Informatycznych i Testów
Komórka: Zespół Wsparcia Informatycznego i Szkoleń
Nr ref.: CEN-DIT-1261B
Termin zgłoszeń: 31 maja 2013

Główne zadania:

  • Udział w przygotowaniu projektów nowych i modyfikowanych rozwiązań informatycznych oraz wprowadzaniu w nich zmian.
  • Budowę (tworzenie i rozwój) oprogramowania w technologii Adobe w szczególności ActionScript 3.0.
  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań z zakresu integracji rozwiązań informatycznych.
  • Utrzymywanie i aktualizację repozytorium dokumentacji technicznej rozwiązań informatycznych.
  • Stabilizację wdrożonych rozwiązań.
  • Współudział w tworzeniu rozwiązań webstreaming – owych.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego; preferowane kierunki: informatyka lub pokrewne, ewentualnie ostatnie lata studiów.
  • Praktycznej znajomości języków skryptowych – ActionScript 2.0 i 3.0.
  • Doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych (HTML / CSS / JavaScript).
  • Min. rocznego doświadczenia na stanowisku programisty Flex lub ew. Flash poparte zrealizowanymi projektami i referencjami.
  • Praktycznej znajomości produktów Adobe w szczególności: Flash CS5 lub CS6, Premiere Pro CS6, After Effects CS6, Photoshop CS6, Flash Builder 4.
  • Doświadczenia w przygotowywaniu transmisji audio/video (on-line i off-line w technologii Microsoft i Adobe).
  • Znajomości zasad programowania obiektowego i wzorców projektowych.
  • Dobrej znajomość pakietu MS Office (MS Project, Word, Excel, Power Point)
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację oraz korzystanie z dokumentacji
  • Samodzielności oraz umiejętności pracy w zespole, chęci i umiejętności szybkiego uczenia się, kreatywności, pasji.
  • Dodatkowym atutem będzie:
    • Dobra znajomość zagadnień związanych z przestrzenią 3D.
    • Znajomość narzędzi Adobe: Illustrator / Captivate CS5 lub CS6.
    • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu Webinar-ów.
    • Umiejętność projektowania ergonomicznego interfejsu użytkowania (włączając zdolności graficzne).
    • Zmysł estetyki