Miejsce pracy: Lubań
Jednostka: Oddział 1 w Lubaniu
Komórka: Zespół Obsługi Klienta
Nr ref.: WRD/0190/10/2013
Wymiar etatu: 1
Rodzaj umowy: umowa na zastępstwo
Termin zgłoszeń: 31 października 2013

Główne zadania:

  • Aktywną sprzedaż wybranych produktów Banku i grupy kapitałowej Banku, obligacji Skarbu Państwa, znaków wartościowych i innych.
  • Realizowanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych zlecanych przez klientów lub na rzecz klientów, w tym klientów rynku korporacyjnego.
  • Skup i sprzedaż walut obcych, jak również sprzedaż monet i banknotów kolekcjonerskich oraz innych wartości.
  • Realizowanie operacji celowych, w tym wypłat  świadczeń.
  • Rozliczanie kasy.
  • Opracowywanie zleceń otrzymanych na rzecz lub zleconych przez klientów.

 Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego lub średniego.
  • Znajomości produktów i usług oferowanych przez Bank.
  • Dobrej znajomości obsługi komputera.
  • Dokładności, podzielności uwagi, otwartości na potrzeby klientów.
  • Doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze klientów lub obsłudze kasy będzie mile widziane.
  • Dodatkowym atutem będzie ukończony kurs kasjera walutowo-złotowego.