Prosta obsługa konta i finansów na co dzień

Wystarczy przeglądarka internetowa z dostępem do internetu, aby zarządzać kontem i finansami przez serwis iPKO. Gdy nie masz czasu zalogować się do konta, włącz powiadomienia, aby wiedzieć co dzieje się z Twoimi finansami.  Jak logować się do iPKO?

 

Przelewy i płatności

Zlecaj każdą transakcję osobno lub ustaw płatności cykliczne, aby to bank pamiętał o Twoich zobowiązaniach finansowych. Do wyboru masz różne typy przelewów, w tym przelewy walutowe / zagraniczne i doładowania telefonu

Wszystkie konta w 1 miejscu

W ramach otwartej bankowości (open banking) możesz mieć podgląd do swoich kont w różnych bankach w 1 miejscu – w serwisie iPKO.

Sprawy urzędowe online

Chcesz złożyć wniosek np. Rodzina 500+Zamiast iść do urzędu, loguj się za pośrednictwem Profilu Zaufanego na ePUAP, PUE ZUS i innych serwisach e-administacji.


 

Bezpieczeństwo

 

Poziomy dostępu

Do serwisu iPKO mogą się logować posiadacze konta oraz ich pełnomocnicy. Sprawdź możliwości użytkowników w zależności od poziomu dostępu.

Limity transakcji

Ze względów bezpieczeństwa transakcje zlecane przez serwis internetowy iPKO są ograniczone kwotowo i ilościowo. Poznaj limity w iPKO i dowiedz się, jak możesz nimi zarządzać.

Potwierdzanie transakcji

Każdą transakcję w iPKO potwierdzasz swoim narzędziem autoryzacji, chyba że zlecasz przelew między swoimi kontami lub odbiorca zdefiniowany jest oznaczony jako zaufany.