Więcej o ubezpieczeniu Moje Podróże24

Najważniejsze informacje związane z epidemią koronawirusa

Jak obniżyć składkę na ubezpieczenie podróżne?

Całodobowa infolinia Centrum Alarmowego

 

Regulamin korzystania z kodów rabatowych.

*Zniżka naliczana jest automatycznie po zawnioskowaniu o ubezpieczenie w serwisie iPKO, pod warunkiem uprzedniego złożenia przez Klienta zlecenia dotyczącego zainicjowania prezentacji danych o rejestrach PPK/ PPE w dowolnym Oddziale Banku lub za pośrednictwem serwisu iPKO. Szczegóły dotyczące rejestrów PPK/ PPE dostępne u Doradców w placówkach Banku.

Zniżki naliczane są od kwoty pozostałej po uwzględnieniu każdego kolejnego rabatu i łączą się. Naliczane są one w następującej kolejności: rodzinna, Karta Dużej Rodziny, EKUZ, dodatkowy kod rabatowy. Zniżka z tytułu kodu rabatowego oraz zniżka za uczestnictwo w Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK)/Pracowniczych Programach Emerytalnych (PPE) stosowane są wymiennie. W przypadku skorzystania z kodu rabatowego zniżka za uczestnictwo w PPK/PPE nie zostanie naliczona, a w przypadku skorzystania ze zniżki za uczestnictwo w PPK/PPE nie naliczy się zniżka za kod rabatowy. Zniżka za uczestnictwo w PPK/PPE łączy się z innymi zniżkami. Zniżki naliczane są w następującej kolejności: rodzinna, Karta Dużej Rodziny, EKUZ, za uczestnictwo w PPK/PPE.

PKO Bank Polski działa jako agent ubezpieczeniowy, a szczegółowe informacje dotyczące pełnomocnictwa są zawarte w sekcji „Pokaż pliki do pobrania”.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Przed zawarciem umowy sprawdź dla kogo produkt jest dedykowany i zapoznaj się z dokumentacją ubezpieczeniową, w tym z Dokumentem zawierającym informacje o produkcie ubezpieczeniowym oraz Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia zawierającymi opis zakresu poszczególnych ubezpieczeń, wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

Ubezpieczenie Moje Podróże24 w serwisie internetowym iPKO i aplikacji mobilnej IKO jest oferowane przez PKO Towarzystwo Ubezpieczeń SA i skierowane do posiadaczy ROR w PKO Banku Polskim mających dostęp do tych serwisów. 

Serwis internetowy iPKO i aplikacja mobilna IKO to usługa bankowości elektronicznej PKO Banku Polskiego.