Odbierz bon o wartości 50 zł do Intersport dzięki karcie kredytowej MasterCard.

Zobacz, jakie to proste:

  • podpisz umowę o kartę kredytową MasterCard lub złóż wniosek o wydanie kolejnej karty do 31 grudnia 2016 r.
  • wyraź zgodę na otrzymywanie od PKO Banku Polskiego SA materiałów marketingowych i promocyjnych za pomocą środków komunikacji elektronicznej
  • zrób co najmniej jedną operację bezgotówkową kartą kredytową MasterCard za min. 50 zł do końca następnego miesiąca kalendarzowego, po którym został założony rachunek karty w systemie Banku (w przypadku wątpliwości możesz uzyskać informację o dacie założenia rachunku dzwoniąc na Infolinię pod nr 800 302 302*)
  • odbierz bon o wartości 50 zł do Intersport, nagroda będzie miała postać kodu, który zostanie wysłany SMS-em na numer telefonu podany na wniosku o wydanie karty.

Promocja „Karta dla Aktywnych” dotyczy kart kredytowych: Przejrzystej karty kredytowej PKO MasterCard, PKO MasterCard Standard (srebrna), PKO MasterCard Gold (złota), PKO MasterCard Platinum i trwa do 31 grudnia 2016 r.

Pula nagród w promocji jest ograniczona i wynosi  16 000 bonów o wartości 50 zł każdy. Bon można zrealizować w sieci sklepów sportowych Intersport oraz w sklepie internetowym http://esklep.intersport.pl/pl/strona-glowna do 31 marca 2017 r. Klient może otrzymać nagrodę dla danej Karty tylko raz.

Organizatorem promocji jest PKO Bank Polski SA.

Podstawowe zasady realizacji kodów Intersport:

  • każdy kod może być wykorzystany tylko raz
  • minimalna wartość zamówienia w sklepie stacjonarnym lub internetowym Intersport musi wynieść powyżej 50,00 PLN
  • w sklepach stacjonarnych kasjer nie wydaje reszty przy zakupach poniżej wartości kodu

Regulamin

*Brak opłat dla numerów krajowych na terenie kraju w pozostałych przypadkach opłata zgodna z taryfą operatora.