Zrealizuj przekaz pieniężny Western Union do lub z wybranego miejsca w kraju i na świecie:

  • szybka wysyłka pieniędzy - przekaz Western Union nadasz w dowolnym oddziale PKO Banku Polskiego oraz poprzez bankowość elektroniczną iPKO
  • szybki odbiór pieniędzy - nawet jeśli nie masz konta w PKO Banku Polskim, przekaz Western Union odbierzesz w dowolnym oddziale PKO BP. Jeśli jesteś naszym klientem, odbierz pieniądze w najbliższym bankomacie PKO Banku Polskiego*, w serwisie internetowym iPKO lub poprzez aplikację mobilną IKO**
  • kilka walut do wyboru - w zależności od sposobu nadania albo odbioru, przekaz Western Union możesz nadać w PLN lub USD (tylko do: Ukrainy, Wietnamu i Chin), natomiast odebrać w PLN, EUR, USD  (tylko w przypadku przekazów wysłanych w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej)
  • łatwo - aby nadać lub odebrać przekaz w gotówce w placówkach Banku, nie musisz mieć rachunku bankowego.

*Możliwe dla klientów posiadających aktywną kartę debetową do rachunku złotówkowego lub walutowego. W przypadku odbioru przekazu na rachunek walutowy, a następnie wypłaty środków w PLN w bankomacie, PKO Bank Polski dokona przeliczenia operacji wypłaty na walutę polską według prowadzonej tabeli kursów, po kursie kupna obowiązującym w dniu dokonania operacji wymiany walut; tabela kursów PKO Banku Polskiego jest dostępna w placówkach Banku i na stronie internetowej www.pkobp.pl.

**W przypadku, gdy waluta odbioru przekazu jest inna niż waluta nadania, Western Union dokona przeliczenia kwoty przekazu po kursie Western Union i na zasadach określonych w Regulaminie Usługi Przekazu Pieniężnego Western Union dostępnym na stronie Western Union.

 

Informacja 

Od dnia 28.02.2018r. Western Union wyłączyło możliwość odbioru w iPKO oraz IKO przekazów Western Union nadanych z USA, Kanady oraz Australii. 

Przekazy nadane w tych krajach będzie można odebrać wyłącznie w Oddziałach PKO Banku Polskiego.

 

 

Międzynarodowe przekazy pieniężne Western Union
Krajowe przekazy pieniężne Western Union
Przekazy Western Union w oddziałach PKO Banku Polskiego
Przekazy Western Union w iPKO
Przekazy Western Union w aplikacji mobilnej IKO
Bezpieczeństwo

 

Weź udział w programie Karty Western Union Gold! dla nadawców przekazów pieniężnych i ciesz się korzyściami!

 

do przekazów Western Union

Sprawdź co zyskujesz:

  • zniżki na przekazy
  • szybszy czas obsługi w placówkach

Im więcej wysyłasz, tym więcej oszczędzasz!

Wyślij przekaz w oddziale PKO Banku Polskiego i odbierz bezpłatną Kartę gold!*

Przekazy Western Union wysyłasz jeszcze szybciej i wygodniej, ponieważ Twoje dane są zarejestrowane w systemie Western Union. Po rejestracji nie musisz wpisywać ich ponownie.

Za każdym razem, gdy wysyłasz pieniądze przy użyciu Karty gold!, zdobywasz punkty premiowe, które możesz wymienić na zniżki.

Informacje o programie Karty Western Union Gold! znajdziesz na https://www.westernunion.com/mywu/pl/ oraz https://www.westernunion.com/mywu/pl/terms/ lub uzyskasz, kontaktując się z bezpłatną infolinią w języku polskim pod numerem 00 800 3940 3940.

Regulamin programu Karty Western Union Gold! jest dostępny także w oddziałach PKO Banku Polskiego.

 

*Karta gold! nie jest instrumentem płatniczym.