OC AC

Jak kupić ubezpieczenie samochodu przez internet?

 

Zobacz, jakie to proste:

Jak kupić ubezpieczenie samochodu w serwisie iPKO?

 
 

Jak kupić ubezpieczenie samochodu w aplikacji IKO?

 
 

Więcej o ubezpieczeniu

Promocja – jak rozłożyć płatność na 4 raty?
OC
AC
Car Assistance
NNW kierowcy i pasażerów
Jak szybko zgłosić szkodę?
Jak zrezygnować z umowy z poprzednim ubezpieczycielem?
Gdzie i jak mogę kupić ubezpieczenie?
Jakie dokumenty muszę mieć przy zawarciu umowy?
Jakie samochody można ubezpieczyć za pośrednictwem PKO Banku Polskiego?
Z jakim wyprzedzeniem mogę kupić ubezpieczenie?

Materiał marketingowy

Ubezpieczenia komunikacyjne zawierane w PKO Banku Polskim obejmują samochody o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t, zarejestrowane na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Zakup ubezpieczenia wiąże się z obowiązkiem zapłaty składki ubezpieczeniowej. Wysokość składki ubezpieczeniowej obliczana jest według taryfy obowiązującej w dniu zawarcia umowy ubezpieczenia, indywidualnie dla każdego Ubezpieczającego.

PKO Bank Polski działa jako agent ubezpieczeniowy, a szczegółowe informacje dotyczące pełnomocnictwa są zawarte w zakładce „Pokaż pliki do pobrania”.

Ochronę ubezpieczeniową w ramach OC, AC, NNW, z takim samym zakresem ochrony, świadczą: Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group (marka handlowa Benefia), Generali TU S.A. (marka handlowa Proama), InterRisk TU S.A. Vienna Insurance Group, Link4 TU S.A, UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., a w ramach Car assistance: PKO Towarzystwo Ubezpieczeń SA.

Szczegółowe informacje na temat warunków umów ubezpieczeń komunikacyjnych, w tym o ograniczeniach i wyłączeniach odpowiedzialności Ubezpieczyciela, a także czasie trwania umowy oraz zakresie terytorialnym znajdują się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia dla poszczególnych produktów oraz w Ustawie o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych, dostępnych w zakładce „Pokaż pliki do pobrania” oraz w oddziałach i wybranych agencjach Banku.

Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter informacyjny.

Organizatorem promocji „Ubezpiecz auto na raty” jest PKO Bank Polski SA. Promocja trwa od 21.01.2022 r. do 30.06.2022 r. Płatność składki ubezpieczeniowej w ratach nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Szczegóły i warunki do skorzystania z promocji znajdziesz w Regulaminie promocji.

Więcej informacji o ubezpieczeniu znajdziesz tutaj

Dokumenty znajdziesz poniżej:

Pokaż pliki do pobrania