Bank w telefonie

 

Bank w telefonie - aplikacja mobilna IKO

Obsługa konta i przelewów

Podgląd stanu konta i historii transakcji to nie wszystko. W aplikacji IKO zlecisz różnego typu przelewy - w tym przelew natychmiastowyprzelew na telefon do innego posiadacza aplikacji bankowej.

Aplikacja mobilna IKO płatności zbliżeniowe NFC HCE Android

Płatności mobilne

Zapłać w sklepie zbliżając telefon lub zegarek do terminala lub użyj BLIKA. Za zakupy w internecie zapłać BLIKIEM lub Apple Pay - jak płacić mobilnie z IKO?

Aplikacja mobilna IKO płatności zbliżeniowe NFC HCE Android

Wypłaty i wpłaty gotówki

Gotówkę wpłacisz we wpłatomacie / wypłacisz z bankomatu nawet, gdy nie masz przy sobie karty. Wystarczy użyć w tym celu BLIKA z aplikacji IKO.


 

Co nowego?

 

Bilety komunikacyjne

Bilety komunikacyjne z aplikacją IKO

Kupuj bilety komunikacji miejskiej w większości miast w Polsce, bezpośrednio w aplikacji IKO. Usługa jest realizowana przez moBilet.

Więcej o biletach komunikacyjnych

Szybszy wniosek o pożyczkę gotówkową w aplikacji IKO

Szybka pożyczka gotówkowa w aplikacji IKO

  • Wniosek dostępny 24h/7 dni w tygodniu
  • Szybka wypłata- dla wniosków w aplikacji IKO nawet w 30 sek. od momentu akceptacji umowy

Wybierz jeszcze szybszą pożyczkę gotówkową w aplikacji IKO


 

Mobilne finanse pod kontrolą

 

Potwierdzona tożsamość

Aplikację IKO możesz używać nawet na trzech telefonach, jednak tylko po pełnej aktywacji IKO możesz płacić mobilnie i zlecać transakcje.

Limity

Ze względów bezpieczeństwa transakcje IKO są ograniczone limitami - można je zmieniać w serwisie iPKO. Pamiętaj, że płacąc zbliżeniowo telefonem należy uwzględnić limity karty podpiętej do aplikacji.

Bezpieczne transakcje

Każdą transakcję w IKO potwierdzasz tym samym PIN-em, którym logujesz się do aplikacji IKO, nawet jeśli logujesz się odciskiem palca czy face ID. IKO umożliwia też mobilną autoryzację innych operacji powiązanych z Twoimi finansami w banku.

Więcej o bezpieczeństwie w sieci

 

Aplikacja mobilna IKO to usługa bankowości elektronicznej. Aplikacja IKO dostępna jest dla telefonów z systemami Android, iOS (iPhone), Windows Phone w wersjach systemów operacyjnych uwzględnionych w warunkach technicznych aplikacji IKO. Pobranie aplikacji wymaga dostępu do internetu i może wiązać się z opłatą za wykorzystany przez Ciebie pakiet transmisji danych.

Aplikacja IKO po raz kolejny najlepsza na świecie w rankingu Retail International Banker, który obejmuje 100 aplikacji banków z całego świata. Ranking 100 aplikacji banków z całego świata i powstaje na podstawie ocen użytkowników. Średnia ocena dla aplikacji IKO to aż 4,8 punktów na 5 możliwych (luty 2019).